השתלות דנטליות – ד"ר עיאט עמאד

השתלות השיניים הינם תחום מוביל בעולם רפואת השיניים, בזכות הקדמה טכנולוגית ושיטות הטיפול החדשניות ניתן להגיע לרמת דיוק מירבית, איכותית המחזיקה לשנים רבות. בידיים מיומנות אחוזי ההצלחה גבוהים מאוד, והמטופלים נהנים מפה בריא, מראה נפלא ומשביעות רצון גבוהה במיוחד. 

רופא שיניים ברמת השרון

ד"ר עיאט הינו רופאי שיניים בעל ידע מקצועי מעמיק המבצע השתלות שיניים ברמת השרון. ניסיון עבודה של יותר מ-20 שנה באירופה ובישראל, שילוב של יחס אישי וקדמה טכנולוגית מציבים את מרפאתו בראש רשימת מרפאות השיניים המובילות לא רק באזור רמת השרון, אלא גם באזורים נוספים בארץ.

אלכסיי, מטופל של ד"ר עיאט 11 שנה, מספר: "אני מרגיש אחרת לגמרי כי אני יכול לחייך, ממליץ באהבה"

מדוע חשוב להשלים את החסר לאחר אובדן שיניים כתוצאה מעקירה או נשירה?

אובדן שיניים כתוצאה מטראומה, ממחלת חניכיים כרונית ומריקבון שטופל בעקירה יוצר רווח בחלל הפה שהגוף משלים באופן טבעי. כיצד? 

השיניים הסמוכות לשן החסרה נעות לכיוון החלל שנוצר ויוצרות עיוותים בחלל הפה, נוסף לכך מצב של מחסור בשיניים מאותת לרקמת הלסת – שאין ביקוש לתפקוד (לכלי דם ולקצוות עצבים) ולכן מתחיל תהליך של אובדן של חומר העצם שנספג אל תוך עצמו. 

מצבים אלו ניתנים למניעה מבעוד מועד, כאשר משתילים שתל דנטלי בתקופה הסמוכה לאובדן השן.
אנשים רבים פונים לפתרון השתלים הדנטליים לאחר שניסו כבר פתרונות אחרים כמו שיניים תותבות, שהביאו לפציעות בחלל הפה או כי הם סבלו מרפלקס הקאה מוגבר ואיכות חייהם נפגעה משמעותית. 

אדגיש בזאת כי אף-על-פי שפתרון השתלים רווח מאוד הוא דורש בחינה מדוקדקת במצבים רפואיים מורכבים כמו סוכרת לא מאוזנת, סרטן, אוסטיאופורוזיס מטופל בתרופות לדילול עצם, דלקות מתמשכות בחניכיים, וכן במקרים של עישון ושגרת היגיינה לקויה – אשר מקטינים באופן ניכר את סיכויי ההצלחה של הטיפול.

בשאלון זה, תוכלו בפחות מ- 30 שניות
לבדוק התאמה
לטיפול שיקום על גבי שתלים
Screenshot_1-1.png

היי, קוראים לי שיר 🙂

כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לטיפול

אני זקוקה למספר פרטים

רוזנטל אהרון, מודיעין מכבים רעות
שיקום פה מורכב
קרא עוד
אי ואשתי מטופלים ותיקים מאד כ 20 שנה אצל ד״ר עמאד עיאט, אנו מאד מרוצים מהטיפול השוטף , הרופא אדם סימפטי עדין נפש , מסביר בצורה מפורטת על מהלך והתקדמות הטיפול,אינטליגנטי מתחשב ומבין עיניין , נוהג בסבלנות רבה,הרופא מומחה ענק בשתלים, ובטיפול הכללי ברפואת השיניים, כמו כן יש במרפאה צוות מסור ואמין,המרפאה תמיד מסודרת נקייה וסטרילית, ממש תענוג שיש לי זכות להיות מטופל שלו .
ראובן מור
שיקום פה מורכב
קרא עוד
אני בן 73 ומקבל אצלו שרות מזה מספר רב של שנים ,לארך הזמן הצליח לי כל אותם טיפולים הדרושים לתחזוקה ושיקום השניים. לפי הידוע לי הוא לא מפסיק לנסוע לגרמניה להשתלמות בכל החידושים הקשורים בתחום וכאשר עבר מקום הצטייד בכל הטכנולגיות החדשות והציוד החדיש שהתפתח בתחום . הטיפול עניני וממצא במחירים ובפריסה שמתאימים לכל כיס. אני יכל לראות אותו כחבר בפגשות החצי שנתיות שלי איתו לשם תחזוקה שוטפת. נאחל לו הצלחה בדרך שהוא בחר לתת שירות של רופא לשיניים . כן ירבו אנשים כמוהו בכל השירותים שאנו זקוקים להם בחיים. מור ראובן
כדורי שמעון, הרצליה
שיקום פה מורכב
קרא עוד
מאד שבע רצון מזה הרבה שנים אני מטופל אצלו! טיפול מצויין, איכותי, אדיבות מרבית עשיתי את כל סוגי טיפולי השיניים כולל שתלים כתרים עבודה מעולה! ממליץ מאד על דר עיאט !!
יוסי פורת, רמת השרון
שיקום פה מלא | שיקום על גבי שתלים
קרא עוד
אני מטופל אצל ד''ר עיאט כ-13 שנה. עברתי אצלו את כל סוגי הטיפולים כולל השתלות. ממליץ עליו כרופא מעולה וכן כאדם משכמו ומעלה.
הקודם
הבא

שתל בודד או מערכת של שתלים? תלוי במקרה.

קיימות מספר דרכים לשקם את השיניים באמצעות השתלות דנטליות. מחד ניתן להשתמש בשתל בודד אשר מוחדר אל עצם ומשמש כבסיס יציב וכתחליף לשן הטבעית שנעקרה, ומונע את תזוזת השיניים הסמוכות לטובת שמירת אסתטיקת הפה. מנגד אפשר להשתמש במערכת של שתלים. 

גשר או תותבת אשר מורכבים על ארבעה או יותר שתלים שמוברגים אל חלל הפה בזוויות שונות בהתאמה למבנה האנטומי של המתרפא, ומתאימים במקרה וישנו מחסור במספר רב של שיניים או במצב של ריקבון במספר רב של שיניים שלא ניתן עוד לטפל בהן בשיטות שמרניות יותר.

כיום ניתן לבצע את השתלות השיניים בשתי דרכים – האחת בשיטת "היד החופשית" והשנייה "השתלה דיגיטאלית" בסיוע טכנולוגי באמצעות תוכנת מחשב וסד כירורגי, אשר המאפשר להחדיר את השתל בזווית הנכונה ומנחה את הרופא לאורך התהליך.

תהליך ההשתלה

תהליך ההשתלה נחלק לשלושה שלבים – היערכות, ביצוע ההשתלה בפועל והשיקום לאחר ההשתלה. בשלב ההיערכות המתרפא יעבור צילום CT של חלל הפה, באמצעות הצילום הרופא יחליט על סוג השתל המתאים לכל מקרה. 

יתכנן את מיקום השתלים ויבחן אם יש צורך בביצוע טיפולים מקדימים למניעת זיהומים (למשל מתן אנטיביוטיקה) וכן ביצוע טיפולים לחיזוק עצם הלסת כמו הרמת סינוס והשתלת עצם במקרה וחומר עצם רב כבר נספג ולא נותרה רקמה מספקת שתבסס את השתל במקומו. בהמשך הרופא יכין את השיקום הזמני.

לאחר שהרופא הכין את התשתית הנכונה הוא יתפנה לבצע את ההשתלה בפועל. כיום ניתן לבצע השתלות שיניים ביום אחד, השתלות אלו יכולות להיעשות תחת הרדמה מקומית או תחת סדציה או בהרדמה כללית.

התהליך לרוב יכלול: עקירת שיניים, הכנות העצם אם נדרש (השתלת עצם או הרמת סינוס) והכנסת השתלים אל חלל הפה עליהם יורכב השיקום הזמני (השתל נותר קבוע בחלל הפה, אך הכתר, אשר מוברג אליו זמני ומטרתו לאותת לרקמת הלסת להמשיך להזרים לאזור כלי דם וקצוות עצבים כדי לעודד את הטמעת השתל החדש בחלל הפה) .
לאחר הטיפול על המתרפא להקפיד על שגרת היגיינה, תוכנית תזונתית, מנוחה, הנחת קרח (קומפרסים) וכן טיפול תרופתי לשיכוך כאבים נוסף להנחיות שיקבל במרפאה. כמו כן הוא יידרש להמשך מעקב רפואי לאחר שהשתל הוטמע בחלל הפה יותקן השיקום הקבוע.

ד"ר עמאד עיאט מנהל ובעלים של מרפאת שיניים פרטית ברמת השרון עוסק מעל שני עשרים בשתלות שיניים ובשיקום פה מורכב על גבי השתלים בשיטות מתקדמות ובהתאמה פרטנית לכל מטופל. ד"ר עיאט הוא רופא שיניים מוסמך מזה שני עשורים בוגר אוניברסיטת בון בגרמניה. לקביעת פגישת אבחון לצורך ביצוע השתלות דנטליות צרו קשר

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​