אודות המרפאה והצוות

ד"ר עמאד עיאט

בעלים ומנהל רפואי מרפאת Ayat Dent

ידע מקצועי מעמיק, ניסיון עבודה של יותר מ-20 שנה באירופה ובישראל בשילוב של יחס אישי וקדמה טכנולוגית מציבים את מרפאתו של ד"ר עיאט עמאד בראש הרשימה של מרפאות השיניים המובילות לא רק באזור השרון, אלא גם באזורים נוספים בארץ. 

"אהבתי לרפואת השיניים כמקצוע התחילה עוד כשהייתי ילד. אני זוכר את עצמי בן 12, מחכה לכל ביקור שלי אצל רופא שיניים. נשמע קצת מוזר כי בסופו של דבר לא מדובר בטיפול נעים, אבל החוויה שלי הייתה כל כך חיובית, שרציתי להעביר אותה הלאה. כבר אז החלטתי שכשאהיה גדול, גם אני אהיה רופא שיניים שעוזר לאנשים להרגיש טוב יותר, להקל לא רק על הכאב, אלא גם על הפחדים ולסייע להם להרגיש בטוחים יותר בעצמם".

מאז עברו כמה וכמה שנים והילד הקטן הגשים את החלום שלו. למרפאתו של ד"ר עיאט עמאד הממוקמת ברמת השרון מגיעים כדי לקבל חוויה חיובית לא רק תושבי המקום אלא גם מטופלים מכל רחבי הארץ.
כל אחד מהלקוחות שמגיע למרפאה נהנה מהאווירה המשפחתית, היחס האישי והגישה המיוחדת לליבו של כל אחד ואחת. גם אם אתם סובלים מחרדות, ד"ר עיאט עמאד- ידע להציע לכם את הפתרון היעיל והמרגיע ביותר במצבכם. בעיני הלקוחות של ד"ר עיאט עמאד הוא איש מקצוע אדיב ומהימן ובנוסף, אדם מקסים ואמין, המעניק להם תחושה של בית. לכן לא מפתיע, שלקוחות רבים ממליצים עליו לקרובי המשפחה ולחברים שלהם.

תעודות ורשיונות

צוות המרפאה

גב' ליידרמן אירנה

מנהלת פיתוח עסקי ושיווק
משנת 2010 יועצת אסטרטגית ומלווה עסקים רפואיים, MediSteps. משנת 2015 יזמת ומנכ"לית חברת סטארט-אפ בנואש כלכלה שיתופית, ClinicRent. בוגרת תואר שני (MBA) במנהל עסקים במכללה למנהל. בוגרת תואר ראשון (B.A) במנהל מערכות בריאות במכללת עמק יזרעאל. 2005- בוגרת ביה"ס לשינניות אוניברסיטת ירושלים, הדסה עין כרם (R.D.H). סייעת מוסמכת ממשרד הבריאות, שירתה כאחראית מרפאה וסייעת לרופא שיניים.

דיינה פוקס

שיננית מוסמכת
בוגרת המכללה למדעי ההתנהגות, רמת גן, ללימודי שיננות, משנת 2014 (R.D.H) כל חייה המקצועיים עבדה במרפאות אצל מומחי חניכיים כסייעת לרופא שיניים משנת 2000 ומשנת 2014 כשיננית מאז צברה ניסיון רב בעבודה עם מרפאות ומומחי חניכיים חברת איגוד שינניות, עוברת קורסים והשתלמויות "שיננית מעודכנת".

חלי אלקריף

מנהלת המרפאה ומזכירה בכירה
בעלת ידע וותק רב בתחום מזכירות וניהול במרפאות השיניים משנת 2015, יד ימינו האדמיניסטרטיבית של ד''ר עיאט.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​