סובלים מכאבים בשיניים? רוצים לללעוס סטייק בהנאה?

בזכות הניסיון הרב של ד"ר עיאט תוכלו ליהנות שוב מההנאות הקטנות של החיים – מחיוך ועד סטייק

צפו בהמלצות מטופליו של ד''ר עיאט

אלכסיי, מטופל של ד"ר עיאט 11 שנה, מספר: "אני מרגיש אחרת לגמרי כי אני יכול לחייך, אני יכול לדבר... ממליץ באהבה"

תחומי טיפול

ידע מקצועי מעמיק, ניסיון עבודה של יותר מ-20 שנה באירופה ובישראל בשילוב של יחס אישי וקדמה טכנולוגית מציבים את מרפאתו של ד"ר עיאט עמאד בראש הרשימה של מרפאות השיניים המובילות לא רק באזור השרון, אלא גם באזורים נוספים בארץ.
שיקום פה
שיקום על גבי שתלים
הלבנת שיניים​
ישור שיניים שקוף
טיפולים כירורגיים
טיפולי שורש

הדרך של המטופל לחיוך מושלם במרפאה של ד"ר עיאט

אם תהיתם לעצמכם מה עושה אדם צעיר בן 55 בעיר כמו רמת השרון, אז יש לי תשובה בשבילכם: מחזיר לעצמו את הטעם לחיים. חלקכם בוודאי יבינו אותי ואחרים מעט יכעסו עלי, אבל אחד כמוני, שלא מרבה להתראות עם רופאים, צריך סיבה ממש טובה (וכואבת) כדי להחליט מי יהיה הרופא שיזכה לטפל בי.

כמה שבועות של סבל בכל ביס, לאדם שבסך הכל אוהב לאכול, הכריעו אותי לערוך חיפוש יסודי באינטרנט על-מנת שאוכל למצוא רופא שיניים איכותי, שגם ילווה אותי לאורך התהליך.

שיחה טלפונית נעימה עם מנהלת המרפאה

אחרי שקראתי וסיננתי עשרות ביקורות וחוות דעת, הרגשתי שמצאתי את שחיפשתי והרמתי טלפון למרפאת השיניים "עיאט דנט", המוצגת כ"מרכז לשיקום הפה והשתלות שיניים", של ד"ר עיאט עמאד. שוחחתי עם חלי – מנהלת המרפאה, שהקשיבה בסבלנות לבעיה איתה אני מתמודד ולחששות הנלווים אליה. כששאלתי אותה מדוע המרפאה מוצגת כ"מרכז לשיקום הפה והשתלות שיניים", היא ענתה לי שמלבד הניסיון הרב שצבר ד"ר עמאד במהלך השנים, הוא אוהב במיוחד ומתמחה בשיקום הפה והשתלות שיניים מורכבות הכוללות הליכים מתקדמים, כמו הרמות סינוס. בסיום השיחה קבענו תור לפגישת ייעוץ עם הד"ר להמשך השבוע, כמה שיותר מוקדם מבחינתי.

פגישת הייעוץ: למה לצפות אצל ד"ר עיאט

כשהגעתי למרפאה, קיבל את פניי ד"ר עמאד וחיוכו החם שהשרה אווירה נעימה ורגועה, "את הצעד הראשון בדרך לפתרון הבעיה שלך כבר עשית", אמר והושיב אותי כדי שאוכל לפרוק את הפחדים והכאבים מהם סבלתי. בזמן שאני מפרט את חששותיי, הד"ר בחן ביסודיות את השיניים שלי וגרם לי להרגיש מאוד בנוח. "אל תיתן לפחד מהלא נודע לעכב אותך מלקבל את הטיפול שאתה צריך כדי לשפר את איכות החיים שלך", אמר לי והוסיף ש"בריאות השיניים היא מרכיב קריטי בבריאות הכללית של גופנו ואין להזניח אותה. המטרה שלי, בסופו של דבר, היא לעזור לך להשיג בריאות שיניים מיטבית וחיוך זוהר, תוך התחשבות בצרכים ובהעדפות האישיות שלך".

בסוף פגישת הייעוץ, לאחר שהסביר על כל שלב בתהליך בפירוט וענה על השאלות שלי בסבלנות, המליץ ד"ר עיאט על תכנית טיפולים מקיפה לשיקום הפה, הכוללת עקירת שיניים, הנחת שתלים והרמת סינוס. עזבתי את המרפאה, בטוח בעצמי שעשיתי את הבחירה הנכונה.

תהליך טיפול נעים בצורה מפתיעה ומדויקת

לפגישה השנייה הגעתי כמה ימים לאחר מכן, ולפני שניגש למלאכה, ד"ר עיאט הציג בפניי תכנית מפורטת של ההליכים שכללה לוחות זמנים, עלויות ואפילו הדמייה ממוחשבת של התוצאות הצפויות, מבלי להשאיר מקום לבלבול או לספקות. 

אחרי שהבנתי והכרתי כל מונח ומכשיר שהולכים להיכנס לפה שלי, התחלנו את הטיפול יחד עם הצוות שדאג שארגיש בנוח ובמינימום כאב, בזמן שהד"ר מבצע את עבודתו בצורה קפדנית ודייקנית, בדגש על הליך הרמת הסינוס שכל כך קריטי לקליטת שתלים מוצלחת.

התוצאה

התוצאה הייתה לא פחות ממדהימה – השיניים שלי הרגישו חזקות ובריאות יותר מתמיד, והצלחתי לדבר ובעיקר לאכול ללא כל כאב או אי נוחות. היום אני יכול לומר בפה מלא (ובריא) שמרפאת "עיאט דנט" מציעה את טיפולי השיניים הטובים ביותר ברמת השרון והסביבה. הטיפול שלו בשיקום הפה בכלל, והרמת סינוס בפרט, היא ללא תחרות, והגישה המכבדת והידידותית, בסביבת טיפולים ביתית, גרמה לי להרגיש בנוח מהרגע שנכנסתי ועד לרגע שהייתי צריך טיפול שיננית וחזרתי בשמחה רבה למרפאה של ד"ר עיאט.

"אני מאמין שרפואת שיניים היא מקצוע עם שליחות של עזרה אמיתית לאנשים, וזה גם ההיבט המתגמל ביותר במקצוע הזה" אומר ד"ר עיאט בענווה.

"אני מאמין שרפואת שיניים היא מקצוע עם שליחות של עזרה אמיתית לאנשים, וזה גם ההיבט המתגמל ביותר במקצוע הזה"

סיכום החוויה

למי שמתלבט אם והיכן לעבור טיפולי שיניים עקב חשש מכאבים ופחדים אחרים, שיקום הפה שמציע ד"ר עמאד יכול להיות הטוב ביותר עבורו. בזכות כך שכל חלקי הטיפול מבוצעים תחת קורת גג אחת, עם אותו הצוות, קיימת תחושת הקלה שמסירה הרבה מאוד לחצים מוקדמים. 

גם יתר המטופלים בהם נתקלתי מעידים על גישתו האישית של ד"ר עמאד, התעניינותו ברווחתם הכללית, ועל נכונותו לעשות מעל ומעבר במתן הטיפול הטוב ביותר עבורם. המטופלות והמטופלים אצלו שנים רבות מספרים, וכעת גם אני ביניהם, שד"ר עמאד מתקשר באופן אישי לאחר הטיפול כדי לעקוב ולבדוק את שלומם, וקשוב לצרכיהם בעת התאמת תכניות הטיפולים. 

אם אתם מחפשים טיפול שיניים יסודי ומקצועי ברמת השרון, עם ציוד חדיש, שיטות מתקדמות וצוות תומך, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר ב"מרכז לשיקום הפה והשתלות שיניים" של ד"ר עיאט.

תמונות לפני ואחרי

רוזנטל אהרון, מודיעין מכבים רעות
שיקום פה מורכב
קרא עוד
אי ואשתי מטופלים ותיקים מאד כ 20 שנה אצל ד״ר עמאד עיאט, אנו מאד מרוצים מהטיפול השוטף , הרופא אדם סימפטי עדין נפש , מסביר בצורה מפורטת על מהלך והתקדמות הטיפול,אינטליגנטי מתחשב ומבין עיניין , נוהג בסבלנות רבה,הרופא מומחה ענק בשתלים, ובטיפול הכללי ברפואת השיניים, כמו כן יש במרפאה צוות מסור ואמין,המרפאה תמיד מסודרת נקייה וסטרילית, ממש תענוג שיש לי זכות להיות מטופל שלו .
ראובן מור
שיקום פה מורכב
קרא עוד
אני בן 73 ומקבל אצלו שרות מזה מספר רב של שנים ,לארך הזמן הצליח לי כל אותם טיפולים הדרושים לתחזוקה ושיקום השניים. לפי הידוע לי הוא לא מפסיק לנסוע לגרמניה להשתלמות בכל החידושים הקשורים בתחום וכאשר עבר מקום הצטייד בכל הטכנולגיות החדשות והציוד החדיש שהתפתח בתחום . הטיפול עניני וממצא במחירים ובפריסה שמתאימים לכל כיס. אני יכל לראות אותו כחבר בפגשות החצי שנתיות שלי איתו לשם תחזוקה שוטפת. נאחל לו הצלחה בדרך שהוא בחר לתת שירות של רופא לשיניים . כן ירבו אנשים כמוהו בכל השירותים שאנו זקוקים להם בחיים. מור ראובן
כדורי שמעון, הרצליה
שיקום פה מורכב
קרא עוד
מאד שבע רצון מזה הרבה שנים אני מטופל אצלו! טיפול מצויין, איכותי, אדיבות מרבית עשיתי את כל סוגי טיפולי השיניים כולל שתלים כתרים עבודה מעולה! ממליץ מאד על דר עיאט !!
יוסי פורת, רמת השרון
שיקום פה מלא | שיקום על גבי שתלים
קרא עוד
אני מטופל אצל ד''ר עיאט כ-13 שנה. עברתי אצלו את כל סוגי הטיפולים כולל השתלות. ממליץ עליו כרופא מעולה וכן כאדם משכמו ומעלה.
הקודם
הבא
בשאלון זה, תוכלו בפחות מ- 30 שניות
לבדוק התאמה
לטיפול שיקום על גבי שתלים
Screenshot_1-1.png

היי, קוראים לי שיר 🙂

כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לטיפול

אני זקוקה למספר פרטים

מדוע חשוב להשלים את החסר לאחר אובדן שיניים כתוצאה מעקירה או נשירה?

אובדן שיניים כתוצאה מטראומה, ממחלת חניכיים כרונית ומריקבון שטופל בעקירה יוצר רווח בחלל הפה שהגוף משלים באופן טבעי. כיצד? השיניים הסמוכות לשן החסרה נעות לכיוון החלל שנוצר ויוצרות עיוותים בחלל הפה, נוסף לכך מצב של מחסור בשיניים מאותת לרקמת הלסת – שאין ביקוש לתפקוד (לכלי דם ולקצוות עצבים) ולכן מתחיל תהליך של אובדן של חומר העצם שנספג אל תוך עצמו. מצבים אלו ניתנים למניעה מבעוד מועד, כאשר משתילים שתל דנטלי בתקופה הסמוכה לאובדן השן.
אנשים רבים פונים לפתרון השתלים הדנטליים לאחר שניסו כבר פתרונות אחרים כמו שיניים תותבות, שהביאו לפציעות בחלל הפה או כי הם סבלו מרפלקס הקאה מוגבר ואיכות חייהם נפגעה משמעותית. אדגיש בזאת כי אף-על-פי שפתרון השתלים רווח מאוד הוא דורש בחינה מדוקדקת במצבים רפואיים מורכבים כמו סוכרת לא מאוזנת, סרטן, אוסטיאופורוזיס מטופל בתרופות לדילול עצם, דלקות מתמשכות בחניכיים, וכן במקרים של עישון ושגרת היגיינה לקויה – אשר מקטינים באופן ניכר את סיכויי ההצלחה של הטיפול.

שתל בודד או מערכת של שתלים? תלוי במקרה.

קיימות מספר דרכים לשקם את השיניים באמצעות השתלות דנטליות. מחד ניתן להשתמש בשתל בודד אשר מוחדר אל עצם ומשמש כבסיס יציב וכתחליף לשן הטבעית שנעקרה, ומונע את תזוזת השיניים הסמוכות לטובת שמירת אסתטיקת הפה. מנגד אפשר להשתמש במערכת של שתלים. גשר או תותבת אשר מורכבים על ארבעה או יותר שתלים שמוברגים אל חלל הפה בזוויות שונות בהתאמה למבנה האנטומי של המתרפא, ומתאימים במקרה וישנו מחסור במספר רב של שיניים או במצב של ריקבון במספר רב של שיניים שלא ניתן עוד לטפל בהן בשיטות שמרניות יותר.
כיום ניתן לבצע את השתלות השיניים בשתי דרכים – האחת בשיטת "היד החופשית" והשנייה "השתלה דיגיטאלית" בסיוע טכנולוגי באמצעות תוכנת מחשב וסד כירורגי, אשר המאפשר להחדיר את השתל בזווית הנכונה ומנחה את הרופא לאורך התהליך.

תהליך ההשתלה

תהליך ההשתלה נחלק לשלושה שלבים – היערכות, ביצוע ההשתלה בפועל והשיקום לאחר ההשתלה. בשלב ההיערכות המתרפא יעבור צילום CT של חלל הפה, באמצעות הצילום הרופא יחליט על סוג השתל המתאים לכל מקרה. יתכנן את מיקום השתלים ויבחן אם יש צורך בביצוע טיפולים מקדימים למניעת זיהומים (למשל מתן אנטיביוטיקה) וכן ביצוע טיפולים לחיזוק עצם הלסת כמו הרמת סינוס והשתלת עצם במקרה וחומר עצם רב כבר נספג ולא נותרה רקמה מספקת שתבסס את השתל במקומו. בהמשך הרופא יכין את השיקום הזמני.

לאחר שהרופא הכין את התשתית הנכונה הוא יתפנה לבצע את ההשתלה בפועל. כיום ניתן לבצע השתלות שיניים ביום אחד, השתלות אלו יכולות להיעשות תחת הרדמה מקומית או תחת סדציה או בהרדמה כללית. התהליך לרוב יכלול: עקירת שיניים, הכנות העצם אם נדרש (השתלת עצם או הרמת סינוס) והכנסת השתלים אל חלל הפה עליהם יורכב השיקום הזמני (השתל נותר קבוע בחלל הפה, אך הכתר, אשר מוברג אליו זמני ומטרתו לאותת לרקמת הלסת להמשיך להזרים לאזור כלי דם וקצוות עצבים כדי לעודד את הטמעת השתל החדש בחלל הפה) .
לאחר הטיפול על המתרפא להקפיד על שגרת היגיינה, תוכנית תזונתית, מנוחה, הנחת קרח (קומפרסים) וכן טיפול תרופתי לשיכוך כאבים נוסף להנחיות שיקבל במרפאה. כמו כן הוא יידרש להמשך מעקב רפואי לאחר שהשתל הוטמע בחלל הפה יותקן השיקום הקבוע.

ד"ר עמאד עיאט מנהל ובעלים של מרפאת שיניים פרטית ברמת השרון עוסק מעל שני עשרים בשתלות שיניים ובשיקום פה מורכב על גבי השתלים בשיטות מתקדמות ובהתאמה פרטנית לכל מטופל. ד"ר עיאט הוא רופא שיניים מוסמך מזה שני עשורים בוגר אוניברסיטת בון בגרמניה. לקביעת פגישת אבחון לצורך ביצוע השתלות דנטליות צרו קשר

אודות המרפאה

"אהבתי לרפואת השיניים כמקצוע התחילה עוד כשהייתי ילד. אני זוכר את עצמי בן 12, מחכה לכל ביקור שלי אצל רופא שיניים. נשמע קצת מוזר כי בסופו של דבר לא מדובר בטיפול נעים, אבל החוויה שלי הייתה כל כך חיובית, שרציתי להעביר אותה הלאה. כבר אז החלטתי שכשאהיה גדול, גם אני אהיה רופא שיניים שעוזר לאנשים להרגיש טוב יותר, להקל לא רק על הכאב, אלא גם על הפחדים ולסייע להם להרגיש בטוחים יותר בעצמם".

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​